SG73S1JRTTD1303D
MFR.Part #
SG73S1JRTTD1303D
JLCPCB Part #
C5894648
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 200mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS