RN73H2ATTD6800B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD6800B50
JLCPCB Part #
C2539354
Description
125mW 680Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS