RN732ATTD8450B10
MFR.Part #
RN732ATTD8450B10
JLCPCB Part #
C4098747
Description
-55℃~+155℃ 100mW 845Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS