RK73H2BTTD5101F
MFR.Part #
RK73H2BTTD5101F
JLCPCB Part #
C514945
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS