ERJ-S06J471V
MFR.Part #
ERJ-S06J471V
JLCPCB Part #
C3997205
Description
-55℃~+155℃ 125mW 470Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS