CRT0805-BY-3241ELF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CRT0805-BY-3241ELF
JLCPCB Part #
C4083900
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS