RN73H2BTTD68R0D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD68R0D10
JLCPCB Part #
C3937001
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS