RN732ATTD1353B25
MFR.Part #
RN732ATTD1353B25
JLCPCB Part #
C4290086
Description
-55℃~+155℃ 100mW 135kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS