RN732ATTD8251B05
MFR.Part #
RN732ATTD8251B05
JLCPCB Part #
C4308258
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS