RN731JTTD1522A05
MFR.Part #
RN731JTTD1522A05
JLCPCB Part #
C3977593
Description
-55℃~+155℃ 15.2kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS