SLR1TTE4533D
MFR.Part #
SLR1TTE4533D
JLCPCB Part #
C3918764
Description
-55℃~+180℃ 1W 453kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS