RN732ATTD77R7F50
MFR.Part #
RN732ATTD77R7F50
JLCPCB Part #
C4027824
Description
-55℃~+155℃ 100mW 77.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS