RN73R2ETTD2032B50
MFR.Part #
RN73R2ETTD2032B50
JLCPCB Part #
C4263290
Description
-55℃~+155℃ 20.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS