RN732BTTD25R2F25
MFR.Part #
RN732BTTD25R2F25
JLCPCB Part #
C4309388
Description
-55℃~+155℃ 125mW 25.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS