RN732ATTD7770B50
MFR.Part #
RN732ATTD7770B50
JLCPCB Part #
C4220854
Description
-55℃~+155℃ 100mW 777Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS