SG73S2E1RTTD180G
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD180G
JLCPCB Part #
C6296439
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 1W Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS