RN731JTTD3161F100
MFR.Part #
RN731JTTD3161F100
JLCPCB Part #
C4231139
Description
-55℃~+155℃ 3.16kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS