RN732ATTD7151D25
MFR.Part #
RN732ATTD7151D25
JLCPCB Part #
C4237042
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.15kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS