RN73H2ATTD9421D50
MFR.Part #
RN73H2ATTD9421D50
JLCPCB Part #
C3948157
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS