RN732ATTD7960F25
MFR.Part #
RN732ATTD7960F25
JLCPCB Part #
C4236382
Description
-55℃~+155℃ 100mW 796Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS