RN73R2BTTD4751B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R2BTTD4751B50
JLCPCB Part #
C2550390
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS