RN732BTTD69R0F25
MFR.Part #
RN732BTTD69R0F25
JLCPCB Part #
C4244995
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS