SR732ARTTD1R65F
MFR.Part #
SR732ARTTD1R65F
JLCPCB Part #
C6234820
Description
-55℃~+155℃ 1.65Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS