RN732ATTD6812C10
MFR.Part #
RN732ATTD6812C10
JLCPCB Part #
C3920916
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS