RN73R2BTTD8351B50
MFR.Part #
RN73R2BTTD8351B50
JLCPCB Part #
C2549954
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.35kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS