SG73S1ERTTP133J
MFR.Part #
SG73S1ERTTP133J
JLCPCB Part #
C6678179
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS