RN732ATTD6800B50
MFR.Part #
RN732ATTD6800B50
JLCPCB Part #
C3957310
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS