RK73B3ATTE434G
MFR.Part #
RK73B3ATTE434G
JLCPCB Part #
C6270137
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 430kΩ Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS