RN73H2BTTD1002C10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1002C10
JLCPCB Part #
C4136276
Description
10kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS