SG73S1ETTP510J
MFR.Part #
SG73S1ETTP510J
JLCPCB Part #
C4328002
Description
-55℃~+155℃ 125mW 51Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS