RN732ATTD6493F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD6493F25
JLCPCB Part #
C4327782
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 649kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS