RN731JTTD1742B25
MFR.Part #
RN731JTTD1742B25
JLCPCB Part #
C4229004
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS