RN732ATTD6492D25
MFR.Part #
RN732ATTD6492D25
JLCPCB Part #
C4184397
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS