ERJ-HP6F1960V
MFR.Part #
ERJ-HP6F1960V
JLCPCB Part #
C7273865
Description
-55℃~+175℃ 196Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS