RN732ATTD6340D50
MFR.Part #
RN732ATTD6340D50
JLCPCB Part #
C4084751
Description
-55℃~+155℃ 100mW 634Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS