RN73R2BTTD9532B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD9532B10
JLCPCB Part #
C2570812
Description
-55℃~+155℃ 250mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS