ERA-6VEB7681V
MFR.Part #
ERA-6VEB7681V
JLCPCB Part #
C1862364
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS