RN732ATTD6192F100
MFR.Part #
RN732ATTD6192F100
JLCPCB Part #
C4079266
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS