SG73P1ETTP6982D
MFR.Part #
SG73P1ETTP6982D
JLCPCB Part #
C4184893
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS