RN73H2BTTD8350F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD8350F50
JLCPCB Part #
C2543111
Description
-55℃~+155℃ 250mW 835Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS