RN732ATTD61R2F100
MFR.Part #
RN732ATTD61R2F100
JLCPCB Part #
C4001896
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.2Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS