RN732ATTD6040A10
MFR.Part #
RN732ATTD6040A10
JLCPCB Part #
C4221150
Description
-55℃~+155℃ 100mW 604Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS