RN73R2ETTD1782D50
MFR.Part #
RN73R2ETTD1782D50
JLCPCB Part #
C2605659
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS