RN732ATTD6042A10
MFR.Part #
RN732ATTD6042A10
JLCPCB Part #
C3942178
Description
-55℃~+155℃ 100mW 60.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS