RN732ATTD5971F100
MFR.Part #
RN732ATTD5971F100
JLCPCB Part #
C4552890
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.97kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS