RN73H2ETTD4270A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4270A10
JLCPCB Part #
C4265894
Description
250mW 427Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS