RN73H1ETTP3701B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP3701B25
JLCPCB Part #
C2535636
Description
-55℃~+155℃ 3.7kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS