RN732ATTD5900C10
MFR.Part #
RN732ATTD5900C10
JLCPCB Part #
C4176955
Description
-55℃~+155℃ 100mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS