RN731JTTD6650D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD6650D25
JLCPCB Part #
C3980734
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS