RN73H1JTTD37R4F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD37R4F25
JLCPCB Part #
C4281817
Description
100mW 37.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS